Second Life

Second Life

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Ogłoszenia serwera: -Rekrutacja na moderatora została otwarta ! Zapraszam do pisania podań w dziale ekipa serwera, rekrutacja zostanie zamknięta 12.12.2015 w sobote.

#1 2015-12-06 22:42:40

Pawlo
RCON
Dołączył: 2015-11-26
Liczba postów: 2
AndroidChrome 47.0.2526.76

Rekrutacja do Policji otwarta[ON]

Wzór podania:

Nick:
Login:
Score:
Znajomość mapy(od 0 do 10):
Ile grasz na serwerze:
Dlaczego chcesz dołączyć do Policji:
Coś od siebie:

Podania proszę pisać w odpowiedziach ! Podania pisane w nowym dziale zostaną usunięte !

Offline

#2 2016-03-28 14:53:39

piotr455
Użytkownik
Dołączył: 2016-03-28
Liczba postów: 1
Windows 8Opera 36.0.2130.32

Odp: Rekrutacja do Policji otwarta[ON]

chciałbym dołączyć do SAPDU

Wiadomość dodana po 3 h 12 min 02 s:
Nick:piotr455
Login:piotr455
Score:niewiadomo
Znajomość mapy(od 0 do 10):10/10
Ile grasz na serwerze:3dni
Dlaczego chcesz dołączyć do Policji:chciałbym pomóc i wiecej zarabiac
Coś od siebie:...

Offline

#3 2016-04-18 13:00:00

MiszorPL
Użytkownik
Dołączył: 2016-03-25
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 50.0.2661.75

Odp: Rekrutacja do Policji otwarta[ON]

Wzór podania:
Nick:
Login:MiszorPL
Score:nie mam
Znajomość mapy(od 0 do 10):10
Ile grasz na serwerze:Nie wiem długo niektórzy mnie pamietaja
Dlaczego chcesz dołączyć do Policji:Bo na innych serwerach jestem policjantem
Coś od siebie: JEstem małym MIszorkiem

Offline

#4 2016-04-23 13:29:04

kapi14
Użytkownik
Dołączył: 2016-04-23
Liczba postów: 3
Windows 8.1Chrome 49.0.2623.112

Odp: Rekrutacja do Policji otwarta[ON]

Nick: kapi14
Login: kapi14
Score: Niewiem
Znajomość Mapy 8/10
Ile grasz na serwerze 2 dni
Dlaczego chcesz dołączyć do policji Chce mieć lepsze auta i więcej zarabiać
Coś od siebie: ...

Offline

#5 2016-04-23 13:57:51

Kapek
Użytkownik
Dołączył: 2016-04-23
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 49.0.2623.112

Odp: Rekrutacja do Policji otwarta[ON]

Nick: Kapek

Login: Kapek

Score: 0 bo nie ma takiego czegoś

Znajomość mapy(od 0 do 10): 10

Ile grasz na serwerze: hmm od 2 tygodni jak nie mialem przerwy teraz 2 dni

Dlaczego chcesz dołączyć do Policji: Uważam że to właśnie ja zasługuję na to stanowisko gdyż jestem osobą ogarniętą, oraz rozważną, jestem zdyscyplinowany oraz kulturalny, nie używam wulgarnych słów, oraz wymagam tego od innych osób, bardzo szybko się uczę, co świadczy o tym że nie będzie problemów z szkoleniem mnie, znam bardzo dobrze RP. Staram się jak najlepiej wykonywać swoją prace, oraz staram się dojść do SAPD po to aby jeździć na wypadki, patrole, gonić bandytów oraz pomagać graczom, również uważam iż ja zasługuję na to stanowisko, gdyż nie odwalam i nie robię takich złych rzeczy jak niektórzy ludzie, jestem bardzo wyluzowany i staram się podchodzić do sytuacji asertywnie, uważam że to właśnie mnie powinniście wybrać na Adepta.

Coś od siebie:  Cześć, nazywam się Kacper, mam 14 lat. Interesuję się motoryzacją oraz piłką nożną. Jestem osobą bardzo miłą oraz sympatyczną, staram się pomagać dla graczy, oraz okazywać szacunek dla Administracji, jestem osobą bardzo rozważną oraz kulturalną, moja ulubiona lekcja w szkole to WF, aczkolwiek jak to każdy lubię sobie pograć na komputerze. Staram się zdobywać dobre zdanie zarówno jak u graczy i administracji, jestem bardzo wyrozumiały i cierpliwy,   oraz uważam iż każdemu należy się szansa, nie używam wulgaryzmów a także wymagam tego od osób z którymi rozmawiam, uważam że jestem dość miły, aby mnie polubić, może czasami zdarza mi się wkurzyć, ale staram się to zawsze naprawić. Jako mały chłopiec marzyłem o pracy mechanika, aczkolwiek teraz moje marzenie to zostać Policjantem. Jestem osobą bardzo dobrą z ortografii, jestem również bardzo humorystyczny. Może i nie jestem idealny, ale uważam że nadaję się do środowiska struktór SAPD

                                                                                                       Pozdrawiam Cały Zarząd SAPD
                                                                                                                   z poważaniem Kapek [dblpt]D

Offline

#6 2016-04-23 15:51:41

Robuslego1
Użytkownik
Dołączył: 2016-04-23
Liczba postów: 3
Windows 7Firefox 45.0

Odp: Rekrutacja do Policji otwarta[ON]

Nick: Robuslego1
Login: Robuslego1
Score: Nie wiem
Znajomość mapy(od 0 do 10): 10
Ile grasz na serwerze: 3 tyg
Dlaczego chcesz dołączyć do Policji: Dlatego ze chce zostać w przyslosci Policjantem i dlatego chce rozwijać swoje umiejętności
Coś od siebie: Jestem bardzo Mily nikogo nie obrażam wyrozumiały Podpozondkowuje się pod rozkazy jak bym miał tu napisać jeszcze i wencej rzeczy to bym pisał do śmierci !

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
matematyka - rzeczpospolitatrojganarodow - valar-dohaeris - forumtestowecrystal - ezztuunnneerr